Välkommen till ett lunchseminarium kryddat med Cybersäkerhet!

Enligt sökning på internet innebär cybersäkerhet att "försvara servrar, datorer, mobila enheter, digitala system och data från skadliga attacker". För att bringa klarhet i detta har vi bjudit in Erik Wikholm som kommer hålla ett seminare om just cybersäkerhet.

Erik är Partner Success Manager på Techdata och är specialiserad på IT- och Cybersäkerhet kopplat till Microsofts produkter, han kommer tala om:

  • Vad händer i cybervärlden just nu
  • Hur sker attacker
  • Vad behöver skyddas
  • Vilka lösningar finns

Hoppas du har möjlighet att delta på detta event som vi garanterar ger dig många bra insikter kring hur du kan skydda din verksamhet, samt en sjyst lunch i härligt sällskap!

Datum: Torsdag den 16:e juni
Tid: 11:30 - 13:30
Plats: DH Solutions, Sperlingsholmsvägen 25 i Halmstad

Varmt välkommen med din anmälan här:

I samband med din anmälan till seminariet hanterar vi dina personuppgifter i en enskild lista och enligt vår integritetspolicy.

Erik Wikholm

Erik Wikholm, Partner Success Manager på TechData