Kontakta oss

Halmstad

035-17 91 00
Sperlingsholmsvägen 25
Halmstad
info@dhsolutions.se

Falkenberg

0346-73 20 85


info@dhsolutions.se

Support

035-17 91 91
Kundsupport

support@dhsolutions.se

Johanna Pousette

Ekonomi- och HR-chef

johanna.pousette@dhsolutions.se 035-17 91 26

Monica Åkerlund

Ekonomiassistent

monica.akerlund@dhsolutions.se 035-17 91 00

Per Eriksson

Försäljningschef

per.eriksson@dhsolutions.se 035-17 91 02

Anna Isaksson

Säljare och marknadskoordinator

anna.isaksson@dhsolutions.se 035-17 91 38

Ulrika Kull Nordgren

Innesäljare och inköp

ulrika.kull-nordgren@dhsolutions.se 035-17 91 11

Alexander Johansson

Operativ chef

alexander.johansson@dhsolutions.se 035-17 91 20

Fredrik Landh

Teamansvarig Support och Helpdesk

fredrik.landh@dhsolutions.se 035-17 91 24

Rasmus Nilsson

Teamansvarig affärssystem

rasmus.nilsson@dhsolutions.se 035-17 91 79

Vill du komma i kontakt med oss?